Czekoladowy masaż

Czekoladowy masaż

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów, dzięki której głęboko się zrelaksujesz i zregenerujesz. Wykorzystując ziarna kakaowca i ich cenne właściwości odżywcze, które poprawiają mikrokrążenie skóry. Niepowtarzalny intensywny aromat czekoladowy pobudza wytwarzanie endorfin (hormonu szczęścia), poprawia samopoczucie i odpręża.

slider3

Zabieg czekoladowego masażu

Zabieg zaczyna się od przygotowania peelingu cukrowego, który zaczyna proces detoksykacji a także wyszczuplania ciała. Ziarna kakaowca zawierają flawonoidy, które neutralizują tzw. wolne rodniki, które przyspieszają starzenie a oprócz tego zawierają żelazo, cynk, wapń i magnez oraz kofeinę. Te składniki pobudzają mikrokrążenie w skórze, zmniejszają obrzęki a także przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki peelingowi cukrowemu skóra staje się intensywnie wygładzona.

Następnie uczestnik jest delikatnie masowany, co pozwala dać ulgę zmęczonemu ciału i umysłowi. Po masażu nakładamy maskę czekoladową, która nawilży skórę.
Skóra po zabiegu jest delikatna, miękka i nawilżona a także pięknie pachnie czekoladą. Dodatkowo skóra zostaje ujędrniona i pełna blasku. Czekoladowy masaż w Katowicach to rozwiązanie w sam raz dla zabieganych kobiet, które potrzebują chwili odpoczynku i relaksu

Będzie to idealny prezent na rocznicę czy też na urodziny żony, z którego każda kobieta będzie zadowolona, gdyż zabieg zdecydowanie poprawia humor. Skóra po zabiegu jest delikatna, miękka i nawilżona a także pięknie pachnie czekoladą. Dodatkowo skóra zostaje ujędrniona i pełna blasku.

Podsumowując, czekoladowy masaż w Katowicach spowoduje, że Twoja skóra nabierze elastyczności, będzie głęboko nawilżona a przy okazji poprawi humor. Ciało po zabiegu będzie totalnie zrelaksowane i odprężone. Po czekoladowym masażu dobry humor utrzymuje się przez dłuuuugi czas!

Jeżeli jesteś zainteresowany to możesz kupić bon podarunkowy na masaż czekoladowy w Katowicach.

ABOUT AUTHOR

Famatech