Mikrodermabrazja

Masaż

Mikrodermabrazja

Popołudnie w SPA

Zastanawiasz się co wybrać na prezent dla żony na urodziny albo jaki prezent na rocznicę podarować swojej ukochanej? W odpowiedzi na twoje zapotrzebowanie przygotowaliśmy tanie pakiety SPA w Katowicach! Świetnym pomysłem będzie POPOŁUDNIE W SPA. Ten pakiet łączy w sobie mikrodermabrazję twarzy, peeling całego ciała i relaksujący masaż.

Co to jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja jest wspaniałym sposobem na oczyszczenie i wygładzenie skóry twarzy. Zabieg pozwala na usunięcie delikatnych zmarszczek, zaskórników i rozszerzonych porów dzięki usprawnieniu funkcjonowania skóry. Mikrodermabrazja polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Specjalne urządzenie z głowicą ścierającą z kryształkami diamentu usuwa kolejne warstwy aż do uzyskania właściwego efektu. Usuwanie kolejnych warstw naskórka powoduje powstanie nowych komórek, które zastępują uszkodzone komórki. Po zabiegu skóra jest odczuwalnie odmłodzona i zregenerowana. Zabieg jest idealny zarówno dla skóry tłustej, jak również suchej i szarej a także matowej.
Należy zaznaczyć, że zabieg mikrodermabrazji jest bezbolesny!

Dlaczego oczyszczający peeling?

Peeling polega na delikatnym usunięciu obumarłych komórek skóry a także zanieczyszczeń z jej powierzchni przy pomocy aromatycznego cukrowego peelingu, czyli dokładnym masażu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi, której zawierają ścierające drobinki. Zabieg pozwala poprawić kondycję i wygląd skóry ciała, która po zabiegu jest miękka i delikatna a mikrokrążenie skóry zostaje pobudzone. Oczyszczający peeling ciała poleca się dla zaniedbanej skóry, która jest szorstka i ma ziemisty koloryt. Peeling świetnie sprawdzi się również gdy chcemy usunąć drobne niedoskonałości skóry a także gdy chcemy pozbyć się oznak starzenia się skóry.

Peeling wraz z masażem całego ciała to nie tylko zdrowotne i wizualne efekty dla skóry. To przede wszystkim niesamowicie przyjemne chwile relaksu i odprężenia. Masaż ma na celu zniesienie wszelkiego napięcia psychicznego a także mięśniowo-nerwowego, dzięki czemu nasze popołudnie w SPA będzie niesamowicie odprężające i relaksujące. Wszystkim zabiegom towarzyszy mała przekąska w pokoju relaksu, która napełni nową energią każdego uczestnika.

ABOUT AUTHOR

Famatech